X
TARİHÇEMİZ

Hasya Yapı MİMARLIK A.Ş.

Hasya Yapı deneyimli, dinamik yönetim kadrosu, geniş ve büyük potansiyeliyle, yüksek standartlarda beklentilerin bir adım önünde, kent dokusuna uyumlu özgün projeleri hayata geçirme kapasitesi ile inşaat sektöründe örnek kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Hasya Yapı olarak güçlü referanslarımızla geleceğe güvenle bakan, ilerleyen ve tercih edilen bir kuruluş olmaktan gurur duymaktayız. İnşaat-taahhüt, yeni yapılanma gibi faaliyetlerini İstanbul'un çesitli ilçelerinde başarıyla sürdürmektedir. Hasya Yapı kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci olarak dikkat çekmektedir.
Teknolojik değişim ve sosyo-kültürel ortam gerekliliklerini yenilikçi ve özgün tasarımlarla buluşturan şirketimiz modern ve çağdaş yapılarla kentsel dönüşüme bir nebze de olsa katkıda bulanmaktadır. Her taahhüdünü yeni bir heyecan ve kalite anlayışıyla ele alan Hasya Yapı, hep en iyi ve en güzeli yapmak için tecrübeli yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve işinin ehli teknik kadrosuyla imar ederek markalaşma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Ayrıca dekorasyon alanında, alt yapısı, üst yapısı, sıhhi tesisatı, doğalgazı, kaba yapı ve ince yapısı ile birlikte yeni jenarasyon dekoratif boyalar ile mekanlarınıza, yaşadığınız her yere hem yenilik; hem rahatlık, hem de estetik getiriyoruz. Kalite birinci sınıf, hizmet birinci sınıf, müşterimiz birinci sınıf!

Sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız; Mutlu ve huzurlu bir ortam hazırlamak en önemli hedefimizdir…

Herkese sağlık, mutluluk ve uzun ömürler diliyoruz.

HEMEN İLETİŞİM KURMAK İÇİNMAİL GÖNDER