X

Tüm HİZMETLER

hasya yapı hizmetler

İnşaat HİZMETLERİ

İnşaat, baştan sona yüzlerce prosedür gereken bir prosedür ve teknik hizmetler zinciridir. Doğru olmayan seçimler, yatırımınızı hedefine ulaştıramayabilir. İnşaata başlama aşaması; Yasa ve yönetmelikler çerçevesinde, ham projeyi bellekte doğru üretme ve müteahhit seçiminin getireceği, artıları, eksileri; inşaata başlamadan ön görebilmektir.

İnşaat sektöründe uzun yılların deneyimine sahip bir ekibin yönetimindeki Hasya Yapı, hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır. Projelerini “İnsan Odaklı” sürdürmeyi ve insan hayatının güvenliğine, konforuna ve şehir hayatının getirdiği ihtiyaçlara gore planlamaktadır.

DEKORASYON HİZMETLERİ

Dekorasyon detay ve ayrıntı ister. Biz bu amaçla güçlü kadromuz ile 1989 yılından beri özenle ve titizlikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Referanslarımızdan da görüleceği gibi seçiminde hassas kişi ve kurumların bizi tercih etmesinde iş titizliğimiz , iş birlikçiliğimiz, dürüstlük ve kalitemiz birinci etkendir. Bayisi olduğumuz ve kullandığımız her ürün ülkemizde kalitesini ispat etmiş, uluslararası standartlara ulaşmış ISO 9001-2000 Kalite Sistem belgelerine sahip markalardan oluşmaktadır. Dekorasyonu bir bütün olarak ele alıp; villa, otel, residence, cafe & restaurant dekorasyonlarında mekana özel tasarımlar üretip, tüm iç dekorasyon uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştirmekteyiz.
hasya yapı hizmetler
hasya yapı hizmetler

MİMARLIK HİZMETLERİ

Hasya Yapı marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız İstanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir.

*Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
*İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri
*Mimari ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri
*Anahtar Teslim Projeler
*Proje Yönetimi ve Yönetim Danışmanlığı
*İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması.