X
HAKKIMIZDA

Hasya Yapı MİMARLIK A.Ş.

Yaşamın devam ettiği her makanı yaşanılacak rahatlığa ve estetiğe kavuşturmak için 1989 yılından beri özen ve istekle çalışıyoruz. İnşaat sektöründe uzun yılların deneyimine sahip bir ekibin yönetimindeki Hasya Yapı, hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır. Projelerini “İnsan odaklı” sürdürmeyi ve insan hayatının güvenliğine, konforuna ve şehir hayatının getirdiği ihtiyaçlara gore planlamaktadır.

Yaşam Alanı 100%

Uygulama Hizmetleri100%

Mimarlık Hizmetleri 100%

Teknik Hizmetler 100%

Teknolojik değişim ve sosyo-kültürel ortam gerekliliklerini yenilikçi ve özgün tasarımlarla buluşturan şirketimiz modern ve çağdaş yapılarla kentsel dönüşüme bir nebze de olsa katkıda bulanmaktadır. Her taahhüdünü yeni bir heyecan ve kalite anlayışıyla ele alan Hasya Yapı, hep en iyi ve en güzeli yapmak için tecrübeli yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve işinin ehli teknik kadrosuyla imar ederek markalaşma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Ayrıca dekorasyon alanında, alt yapısı, üst yapısı, sıhhi tesisatı, doğalgazı, kaba yapı ve ince yapısı ile birlikte yeni jenarasyon dekoratif boyalar ile mekanlarınıza, yaşadığınız her yere hem yenilik; hem rahatlık, hem de estetik getiriyoruz. Kalite birinci sınıf, hizmet birinci sınıf, müşterimiz birinci sınıf!

Sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız; Mutlu ve huzurlu bir ortam hazırlamak en önemli hedefimizdir…

Herkese sağlık, mutluluk ve uzun ömürler diliyoruz.

SATIŞ OFİSİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
HEMEN İLETİŞİM KURMAK İÇİNMAİL GÖNDER